Цього тижня Росія застосувала проти України понад 800 керованих авіаційних бомб. Ворог також випустив близько 600 ударних дронів та майже 20 ракет різних типів. Про це повідомив президент Володимир Зеленський.
Він нагадав, що вночі проти 10 листопада РФ запустила проти України рекордну кількість ударних дронів - 145.
"Щоночі й щодня працювали наші сили ППО, захищаючи небо України від російського терору. Такий терор не можна зупинити словами, а вбивства дітей, втрату рідних не можна просто забути. Без сильних рішень не буває безпеки від терору, і в кожній країні це однаково зрозуміло. А без справедливості не буває надійного миру, і досягти цього - цілком реалістично для України", - наголосив Зеленський.
Як повідомляє Українські Новини, у ніч проти 10 листопада країна-агресор Росія атакувала Україну рекордною кількістю БПЛА — "шахедів" та безпілотників невстановленого типу.
Протягом жовтня українські дрони-бомбери знищили та уразили понад 52 тис цілей РФ, – головком Сирський.
Британська розвідка пояснила, чому кількість випущених РФ по Україні дронів зростає вже третій місяць.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.